Regii de apa canal, termoficare, si transport local din Romania

Romania
APA: Asociatia Romana a Apei
ET: Asociatia Progesionala a Producatorilor de Energie Electrica si Termica in Cogenerare COGEN
TR: Uniunea Romana de Transport Public

Ilfov
Bucuresti
APA: SC APA NOVA Bucuresti
ET: Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice RADET Bucuresti
TR: Regia Autonoma de Transport Bucuresti

Constanta
Constanta
ET: Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice RADET Constanta
APA: Regia Autonoma Judeteana de Apa Constanta RAJA Constanta
TR: Regia Autonoma de Transport in Comun RATC Constanta
Cernavoda
ET: S.C. Detacan S.A. Cernavoda
Navodari
ET: S.C. T.S.P. ECOTERM SA Navodari
Medgidia
ET: Directia de Energie Termica Medgidia
Eforie
ET: S.C. UtilServ 96 S.R.L. Eforie
Mangalia
ET: S.C. RominServices Therm S.A. Mangalia

Bacau
Bacau
APA: S.C. Compania Regionala de Apa Bacau S.A.
ET: C.E.T S.A. Bacau
Onesti
APA: SC APA Canal SA Onesti
ET: SC Termon CT SA Onesti

Galati
Galati
APA: S.C. Apa Canal SA Galati
ET: SC Apaterm SA Galati

Tulcea
Macin
ET: SPGC Consiliul Local Macin
Tulcea
APA: AQUASERV S.A.Tulcea
ET: SC Dalkia Romania SRL Tulcea
ET: SC Energoterm SA Tulcea

Vrancea

APA: SP Exploatarea sistemelor rurale de alimentare cu apa Focsani
APA: Compania de Utilitati Publice Focsani
ET: S.C. ENET S.A. Focsani

Alba Iulia
Alba Iulia
APA: S.C. APA-C.T.T.A. S.A. Alba Iulia
ET: S.C. Dalkia Romania S.R.L. Alba Iulia

Arad
Arad
APA: Compania de Apa Arad
ET: C.E.T. Arad S.A.
Chisinau Cris
ET: Primaria Chisineu Cris
Nadlac
ET: S.C. Apoterm S.A. Nadlac
Ineu
ET: Primaria Ineu S.P.G.C.

Caras Severin
Resita
APA: S.C. AQUACARAS S.A. Caras Severin
ET: Energoterm Resita
Baile Herculane
ET: C.L. Baile Herculane S.P.G.C.

Arges
Curtea de Arges
APA: SC Aquaterm AG 98 SA Curtea de Arges
Pitesti
APA: SC Apa Canal 2000 SA Pitesti
ET: SC Termoficare 2000 SA Pitesti
Topoloveni
ET: C.L. Topoloveni - S.G.C.L. - A.D.P.
Bascov
ET: CET Bascov
Maracineni
ET: CET Maracineni
Stefanesti
ET: CET Stefanesti
Campulung Muscel
APA: S.C. EDILUL Campulung Muscel SA

Bihor
Oradea
APA: SC Compania de Apa Oradea SA, Oradea
ET: S.C. Electrocentrale S.A. Oradea
ET: S.C. Transgex S.A. Oradea

Bistrita Nasaud
Bistrita
APA: R.A.J.A. Aquabis Bistrita

Botosani
Botosani
APA: SC APA Grup SA Botosani
ET: SC Modern Calor SA
ET: SC Termica SA Botosani (insolventa)
Dorohoi
APA: SC APA GRUP SA -Dorohoi

Calarasi
Calarasi
APA: SC ECOAQUA SA Calarasi
ET: S.P. C.T.-A.F.L. Calarasi
Lehliu Gara
ET: D.G.C.L. Lehliu Gara
Oltenita
APA: SC ECOAQUA SA Sucursala Oltenita
ET: S.C. Termourban S.R.L. Oltenita

Brasov
Brasov
APA: Compania de Apa Brasov
ET: S.C. TETKRON S.R.L. Brasov
ET: C.E.T. Brasov S.A. (insolventa)
TR: Regia Autonoma de Transport Brasov
Fagaras
ET: R.A. Ecoterm Fagaras

Covasna
Sf Gheorghe
APA: S.C. Gospodarie Comunala SA
Intorsura Buzaului
ET: S.C. Gosp. Com. Confort S.R.L. Intorsura Buzaului

Harghita
Cristuru Secuiesc
ET: S.C. Acatel S.A. Cristuru Secuiesc
Vlahita
ET: Consiliu Local Vlahita Compartiment Rumegus 2000
Gheorgheni
ET: S.C. GO S.A. Gheorgheni
Miercurea Ciuc
ET: S.C. Goscom S.A. Miercurea Ciuc
Odorheiul Secuiesc
ET: S.C. Urbana S.A. Odorheiul Secuiesc
APA: S.C. AQUA NOVA Harghita SRL

Braila
Braila
APA: Compania de Utilitati Publice Dunarea Braila
ET: C.E.T. Braila S.A.
Calarasi
APA: SC Ecoaqua SA Calarasi

Cluj
Cluj-Napoca
APA: SC Compania de Apa Somes SA Cluj Napoca
ET: Regia Autonoma de Termoficare RAT Cluj Napoca
TR: R.A.T.U.C. Cluj Napoca
Dej
APA: SC Aquasom SA Dej
Turda
APA: Compania de Apa Aries
Huedin
ET: Consiliul Local Huedin

Maramures
Baia Mare
APA: S.C. VITAL S.A.
ET: S.C. Energoterm S.A. Baia Mare

Satu Mare
APA: SC APASERV Satu Mare SA Satu Mare

Salaj
Zalau
ET: Uzina Electrica Zalau S.A.

Dambovita
Targoviste
APA: R.A.G.C. / Compania de Apa Targoviste SA
ET: SC Termica SA Targoviste

Giurgiu
Giurgiu
APA: S.C. Apa Service S.A. Giurgiu
ET: Termoelectrica Giurgiu
Bolintin Vale
ET: C.L.-S.A.D.P. Bolintin Vale

Dolj
Craiova
APA: Compania de Apa OLTENIA S.A. Dolj, Craiova
ET: Regia Autonoma de Termoficare Craiova
TR: Regia Autonoma de Transport Craiova
Calafat
ET: SC Uzina Termica SA Calafat
Bailesti
APA: SC Apa-Canal SA Bailesti

Gorj
Tg. Jiu
APA: APAREGIO Gorj S.A,Tg Jiu
Motru
ET: S.C. U.A.T.A.A. Motru
Turceni
ET: Serviciul Public Turceni

Ialomita
Fetesti
ET: S.C. Nilvosim S.R.L. Fetesti
Urziceni
APA: SC ECOAQUA SA Calarasi - Filiala Urziceni

Teleorman
Turnu Magurele
ET: S.C. Calor Serv S.R.L. Turnu Magurele
Rosiorii de Vede
ET: S.C. Terma Confort S.R.L. Rosiorii de Vede
Alexandria
APA: S.C. Apa Serv Teleorman S.A.
ET: S.C. Terma Serv S.R.L. Alexandria

Prahova
Ploiesti
APA: S.C. APA-NOVA S.R.L. Ploiesti
APA: SC HIDRO Prahova SA Ploiesti
ET: SC Dalkia Termo Prahova SA Ploiesti
Mizil
ET: S.P.P.F.E.T. Mizil

Hunedoara
Deva
APA: S.C. Apa-Prod S.A. Deva
ET: S.C. Electrocentrale S.A. Deva
Brad
ET: S.C. Acvacalor Brad
Vulcan
ET: S.C. Edil Terma S.A. Vulcan
Petrosani
ET: S.C. Termoficare S.A. Petrosani
APA: S.C. Apa Serv Valea Jiului S.A.
Lupeni
ET: S.C. Universal Edil S.A. Lupeni
Petrila
ET: S.C. Termoprest S.A. Petrila

Timis
Timisoara
APA: Regia Autonoma de Apa si Canal Aquatim Timisoara
ET: Colterm Timisoara
TR: Regia Autonoma de Transport Timisoara
Lovrin
ET: Consiliul Local Lovrin
Sanicolaul Mare
ET: S.C. Gosan Sanicolaul Mare

Iasi
Iasi
APA: R.A.J.A.C. ApaVital Iasi
ET: Centrala Electrica Termoficare CET Iasi
TR: Regia Autonoma de Transport Public RATP Iasi
Pascani
APA: Directia Apa Canal Pascani
ET: R.A.G.C.L. Pascani

Buzau
Buzau
APA: SC Compania de APA Buzau
ET: Regia Autonoma Municipala RAM Buzau
RmSarat
ET: S.C. ACVATERM S.A. Rm Sarat

Mures
Tg Mures
APA: SC Compania Aquaserv SA Tg Mures
ET: S.C. Energomur S.A. Tg Mures (insolventa)
ET: S.C. E-Star Mures Energy S.A. (retrasa)
ET: S.C. Locativ S.A. Tg Mures (retrasa)
Reghin
ET: R.A.G.C.L. Reghin
Sighisoara
ET: S.C. ATT S.A. Sighisoara

Sibiu
Sibiu
APA: S.C. Apa-Canal S.A Sibiu
ET: S.C. Energie Termica S.A. Sibiu
ET: S.C. Nuonsib S.R.L. Sibiu
Medias
APA: SC Apa Tarnavei Mari SA Medias
Copsa Mica
ET: S.P. Copsa Mica

Mehedinti
Drobeta Turnu Severin
APA: S.C. SECOM S.A. Drobeta Turnu Severin
ET: Regia Autonoma Actvitai Nucleare - ROMAG Termo SA Drobeta Turnu Severin

Olt
Slatina
APA: Compania de Apa Olt SA Slatina
Draganesti
ET: D.G.C. Draganesti
Bals
ET: S.C. Aqua Trans S.A. Bals
Caracal
ET: S.C. IGO S.A. Caracal
Corabia
ET: S.C. Termocor S.A. Corabia
Scornicesti
APA: S.P. Apa Canalizare Scornicesti

Valcea
Horezu
ET: S.P.G.C. Horezu
Rm Valcea
APA: S.C. ACVARIM S.A.
APA: SC APAVIL SA
ET: S.C. C.E.T. Govora S.A. Rm Valcea
Calimanesti
ET: CET Calimanesti
Olanesti
ET: CET Olanesti

Neamt
Piatra Neamt
APA: Compania Judeteana Apa Serv SA Neamt
ET: S.C. LOCATO S.A. Piatra Neamt
Tg Neamt
ET: S.C. ACVATERM S.A. TgNeamt
Tasca
ET: S.P.P. Tasca

Suceava
Suceava
APA: S.C. ACET S.A.
ET: S.C. Termica S.A. Suceava
Campulung Moldovenesc
ET: D.S.P. Campulung Moldovenesc
Radauti Bucovina
ET: SC Servicii Comunala SA Radauti
Siret
ET: D.A.D.P.P. Siret
Vatra Dornei
ET: D.A.D.P. Vatra Dornei

Vaslui
Barlad
APA: RAGCL Barlad
ET: R.A.G.C.L. Barlad
Husi
ET: S.C. GOSCOMLOC S.A. Husi
Negresti
APA: SGC Negresti - AQUAVAS SA
ET: S.P.P.F.E.T. Negresti
Vaslui
ET: S.C. Termica S.A. Vaslui
APA: S.C. AQUAVAS S.A. Vaslui

 
 

eXTReMe Tracker
© 1999 - 2017 (site) © 2009 - 2017 (pagina) Dan Mihaiu, Europa, Romania
Despre statisticile site-ului   Despre site   Copyright   Statistici   Privacy Policy   Site principal